SMS 1: Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

SMS 2: Hviezda na nebi svieti a deň za dňom letí. Do konca roka je už len krok, tak Ti želám šťastný a krásny novy rok…

SMS 3: Nech zvony zvonia, nech sviece horia a čase cinkajú. Teraz keď ku šťastiu je len krok želám pekný Silvester a šťastný novy rok…

SMS 4: Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré – a šťastný nový rok!

SMS5: Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný novy rok….

SMS 6: Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

SMS 7: V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.

SMS 8: Ďalší nový rok je tu zas o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát, nech stále má Ťa niekto rád.

SMS 9: V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8.760 hodín bez starostí, 525.600 minút zdravia a 31.536.000 sekúnd lásky.

SMS 10: Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný doma spokojný život v ňom.

SMS 11: Keď sa budeš v noci báť, skús si niečo pekné priať. Tvoj anjelik o tom vie, sud piva Ti prinesie. Dáš si glga, príde slina, nadrbeš sa ako sviňa. PF 200X

SMS 12: Šťastný nový rok 2009, veľa lásky, zdravia, splnených snov a pracovných úspechov Ti zo srdca želá ..

SMS 13: V Novom roku prajem 53 týždňov pohody, 365dni šťastia, 8760 hodín bezstarosti, 525 600 minút zdravia a 31 536 000 sekúnd lásky želá …

SMS 14: Nový rok nech je plný šťastia, zdravia, dobrých ľudí. Ráno nech Ťa láska budí, nech je s Tebou koho ľúbiš, maj vždy všetko, po čom túžiš.

SMS 15: Vinšujem vám všetko šťastie v deň roku nového, nech vás pán boh ochraňuje od všetkého smutného. Vinšujem vám nový rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť a všetkého hojnosť. V novom roku všetci svorne nažívajme vospolok, tak nám bude i v trápení požehnaný každý krok.

960x640_ukrashenie-novyij-god

SMS 16: Za dvermi je Nový rok, chutné jedlo, dobrý mok. Dobrú zábavu si prajme, na alkohol pozor dajme. Radosti veľa majme, všetkému zlému na frak dajme. šťastný Nový rok …

SMS 17: Kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky želá v Novom roku

SMS 18: Nech Vás Pán Boh dobrotivý v tomto roku novom živí, dá Vám zdravia, šťastia veľa. To vám všetkým vrúcne želá a na Vás si spomína celá naša rodina.

SMS 19: V nebíčku anjeli kľačia za nás, prosia. Krásny čas vianočný na Zem ľuďom nosia. Nech tichá hudba veselosti Ti počas celých Vianoc znie, nech ten rok nastávajúci Ti pokoj, zdravie, šťastie a lásku prinesie!

SMS 20: Do noveho roku prajem 12 mesiacov bez choroby, 53 tyzdnov šťastia, 365 dni bez starosti, 8760 hodin lasky, 525600 minut pohody, 31536000 sekund jedinecnych chvil…..

SMS 21: Na vianoce,ked svet stichne,nech ti bozie dieta vdychne pokoj,radost,lasku a silu.nielen v tuto svatu chvilu,ale taktiez v novom roku,nech ta vedie v kazdom kroku.

SMS 22: Vianoce su sviatky radosti a pokoja,nech vase bolesti sa zahoja.S malym Jeziskom teste sa spolu,ked zasadnete k stedrovecernemu stolu.Ticho sa v dialke mihoce,ku stastiu je len krok a my Vam zelame vesele Vianoce a Stastny Novy rok.

SMS 23: Na vianoce ako treba,nech najdete poklad z neba.Pokoj,lasku v hojnosti dni prezite v radosti.Zdravie,stastie este k tomu nech pridu aj do vasho domu.Na novy rok spravny krok a usmev po cely rok.

SMS 24: Do Nového roku Ti prajem 12 mesiacov bez nemoci, 52 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8 760 hodín bez hádok, 525 600 minút sexu a 31 536 000 sekúnd lásky.

SMS 25: Veselé vianoce ti chcem priať, aby človek človeka mal rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby nový rok za niečo stál.

SMS 26: Pretože ste celý rok hnevali, tak nielenže nedostanete žiadnu nádielku, ale príde si pre vás čert. Prosím, rozlúčte sa s rodinou.

SMS 27: Na naše príbytky už padla tichá noc a niekde v diaľke zrodila sa hviezda. Aby Vás tento rok to vianočné svetlo zdravých a plných lásky stretlo. Aby to nebol sen a nech sa Vám to nezdá! Nech celý rok Vám láska príde na pomoc!

SMS 28: Silvestrovsky pripitok nech Ti je na uzitok,nech sa smutky,trapenia na radosti premenia.Nech Ta bolest nezrani,to je mojim zelanim.Stasny Novy Rok.

SMS 29: Ked ti snehova vlocka padne na noztek a ty pocitis jej jemny boztek usmievaj sa do neba ved vies ze niekde tam som ja a myslim na teba stastny novy rok

SMS 30: Leti k tebe darcek z neba je v nom vsetko co ti treba stastie pokoj laska neha jezisko ma rad aj teba vesele vianoce a stastny novy rok

SMS 31: Ked sa stromcek ligoce a k veceri je iba krok,zelam Ti pozehnane vianoce a stastny Novy rok…

SMS 32: Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré – a šťastný Nový rok!

SMS 33: Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do Nového roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

SMS 34: Hviezda na nebi svieti a den za dnom leti.Do konca roka je uz len krok,tak Ti zelam stastny a krasny Novy rok…

SMS 35: Ked sa vsetko ligoce a ku stastiu je len krok,prajeme Vam vesele Vianoce a stastny Novy rok…

SMS 36: Na Vianoce a v Novom roku lásku, šťastie na každom kroku, úspechu a zdravia veľa Ti z úprimného srdca želá…

SMS 37: Prajem Ti krasne Vianoce a do roku 2012 Ti zelam 12 mesiacov zdravia, 53 tyzdnov pohody, 365 dni stastia, 8760 hodin uspech a 525600 minut lasky a sexu.Nech ti radost ziari z oci celucicky rok a nech stastie sprevadza kazdy den tvoj krok. Zelam ti vesele vianoce a stastny Novy rok.

SMS 38: Na vŕbovom prútí vtáčik šteboce, želám ti veselé Vianoce. Pod stromčekom darov dosti, kapra, čo má málo kostí. Na Silvestra fľašu štoku, veľa šťastia v novom roku…

SMS 39: Veselé Vianoce prichádzam ti priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac štastia prial, aby ten Nový rok za to stál.

SMS 40: Šťastie Zdravie vinšujeme , aby ste Nám zdravý boli ! a na rok sa polepšili!!!

SMS 41: Nech Eset-áci od vás vírusy odnesú, Keylogery nech stratia Vašu IP adresu. Vysoký takt , nízka teplota, pre procesor rozhodujúci fakt. Počas celého roku všetko dobre praje…