Novoročné SMS

SMS 1: Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

SMS 2: Hviezda na nebi svieti a deň za dňom letí. Do konca roka je už len krok, tak Ti želám šťastný a krásny novy rok…

SMS 3: Nech zvony zvonia, nech sviece horia a čase cinkajú. Teraz keď ku šťastiu je len krok želám pekný Silvester a šťastný novy rok…

SMS 4: Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré – a šťastný nový rok!

SMS5: Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný novy rok….

SMS 6: Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

SMS 7: V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.

SMS 8: Ďalší nový rok je tu zas o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát, nech stále má Ťa niekto rád.

SMS 9: V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8.760 hodín bez starostí, 525.600 minút zdravia a 31.536.000 sekúnd lásky.

SMS 10: Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný doma spokojný život v ňom.

SMS 11: Keď sa budeš v noci báť, skús si niečo pekné priať. Tvoj anjelik o tom vie, sud piva Ti prinesie. Dáš si glga, príde slina, nadrbeš sa ako sviňa. PF 200X

SMS 12: Šťastný nový rok 2009, veľa lásky, zdravia, splnených snov a pracovných úspechov Ti zo srdca želá ..

SMS 13: V Novom roku prajem 53 týždňov pohody, 365dni šťastia, 8760 hodín bezstarosti, 525 600 minút zdravia a 31 536 000 sekúnd lásky želá …

SMS 14: Nový rok nech je plný šťastia, zdravia, dobrých ľudí. Ráno nech Ťa láska budí, nech je s Tebou koho ľúbiš, maj vždy všetko, po čom túžiš.

SMS 15: Vinšujem vám všetko šťastie v deň roku nového, nech vás pán boh ochraňuje od všetkého smutného. Vinšujem vám nový rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť a všetkého hojnosť. V novom roku všetci svorne nažívajme vospolok, tak nám bude i v trápení požehnaný každý krok.

960x640_ukrashenie-novyij-god

SMS 16: Za dvermi je Nový rok, chutné jedlo, dobrý mok. Dobrú zábavu si prajme, na alkohol pozor dajme. Radosti veľa majme, všetkému zlému na frak dajme. šťastný Nový rok …

SMS 17: Kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky želá v Novom roku

SMS 18: Nech Vás Pán Boh dobrotivý v tomto roku novom živí, dá Vám zdravia, šťastia veľa. To vám všetkým vrúcne želá a na Vás si spomína celá naša rodina.

SMS 19: V nebíčku anjeli kľačia za nás, prosia. Krásny čas vianočný na Zem ľuďom nosia. Nech tichá hudba veselosti Ti počas celých Vianoc znie, nech ten rok nastávajúci Ti pokoj, zdravie, šťastie a lásku prinesie!

SMS 20: Do noveho roku prajem 12 mesiacov bez choroby, 53 tyzdnov šťastia, 365 dni bez starosti, 8760 hodin lasky, 525600 minut pohody, 31536000 sekund jedinecnych chvil…..

SMS 21: Na vianoce,ked svet stichne,nech ti bozie dieta vdychne pokoj,radost,lasku a silu.nielen v tuto svatu chvilu,ale taktiez v novom roku,nech ta vedie v kazdom kroku.

SMS 22: Vianoce su sviatky radosti a pokoja,nech vase bolesti sa zahoja.S malym Jeziskom teste sa spolu,ked zasadnete k stedrovecernemu stolu.Ticho sa v dialke mihoce,ku stastiu je len krok a my Vam zelame vesele Vianoce a Stastny Novy rok.

SMS 23: Na vianoce ako treba,nech najdete poklad z neba.Pokoj,lasku v hojnosti dni prezite v radosti.Zdravie,stastie este k tomu nech pridu aj do vasho domu.Na novy rok spravny krok a usmev po cely rok.

SMS 24: Do Nového roku Ti prajem 12 mesiacov bez nemoci, 52 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8 760 hodín bez hádok, 525 600 minút sexu a 31 536 000 sekúnd lásky.

SMS 25: Veselé vianoce ti chcem priať, aby človek človeka mal rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby nový rok za niečo stál.

SMS 26: Pretože ste celý rok hnevali, tak nielenže nedostanete žiadnu nádielku, ale príde si pre vás čert. Prosím, rozlúčte sa s rodinou.

SMS 27: Na naše príbytky už padla tichá noc a niekde v diaľke zrodila sa hviezda. Aby Vás tento rok to vianočné svetlo zdravých a plných lásky stretlo. Aby to nebol sen a nech sa Vám to nezdá! Nech celý rok Vám láska príde na pomoc!

SMS 28: Silvestrovsky pripitok nech Ti je na uzitok,nech sa smutky,trapenia na radosti premenia.Nech Ta bolest nezrani,to je mojim zelanim.Stasny Novy Rok.

SMS 29: Ked ti snehova vlocka padne na noztek a ty pocitis jej jemny boztek usmievaj sa do neba ved vies ze niekde tam som ja a myslim na teba stastny novy rok

SMS 30: Leti k tebe darcek z neba je v nom vsetko co ti treba stastie pokoj laska neha jezisko ma rad aj teba vesele vianoce a stastny novy rok

SMS 31: Ked sa stromcek ligoce a k veceri je iba krok,zelam Ti pozehnane vianoce a stastny Novy rok…

SMS 32: Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré – a šťastný Nový rok!

SMS 33: Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do Nového roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

SMS 34: Hviezda na nebi svieti a den za dnom leti.Do konca roka je uz len krok,tak Ti zelam stastny a krasny Novy rok…

SMS 35: Ked sa vsetko ligoce a ku stastiu je len krok,prajeme Vam vesele Vianoce a stastny Novy rok…

SMS 36: Na Vianoce a v Novom roku lásku, šťastie na každom kroku, úspechu a zdravia veľa Ti z úprimného srdca želá…

SMS 37: Prajem Ti krasne Vianoce a do roku 2012 Ti zelam 12 mesiacov zdravia, 53 tyzdnov pohody, 365 dni stastia, 8760 hodin uspech a 525600 minut lasky a sexu.Nech ti radost ziari z oci celucicky rok a nech stastie sprevadza kazdy den tvoj krok. Zelam ti vesele vianoce a stastny Novy rok.

SMS 38: Na vŕbovom prútí vtáčik šteboce, želám ti veselé Vianoce. Pod stromčekom darov dosti, kapra, čo má málo kostí. Na Silvestra fľašu štoku, veľa šťastia v novom roku…

SMS 39: Veselé Vianoce prichádzam ti priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac štastia prial, aby ten Nový rok za to stál.

SMS 40: Šťastie Zdravie vinšujeme , aby ste Nám zdravý boli ! a na rok sa polepšili!!!

SMS 41: Nech Eset-áci od vás vírusy odnesú, Keylogery nech stratia Vašu IP adresu. Vysoký takt , nízka teplota, pre procesor rozhodujúci fakt. Počas celého roku všetko dobre praje…

12 thoughts on “Novoročné SMS

  1. Spätné upozornenie: STFLhaFm
  2. Speaking of the custom made headphones to shift each earpiece, custom beats by dre wish I was able to click in my chosen fit as taking the actual custom beats headphones don and doff easily move both earpieces, which causes me to have to recalibrate them again to have the perfect fit.

  3. In celebration of the release, EA Sports has designed a VIP kit which include Beats By Dr. Dre Headphones, an engraved iPad, a PSP, a golden soccer baseball, and the game itself. The kit was delivered to several Hip Hop designers including Lil Wayne, Drake, Wiz Khalifa and those inside sporting world like Kobe Bryant, Ocho Cinco, and Chris Paul. Fans will be able to win one of many VIP kits at the EA Insider Facebook Webpage.

  4. Preparing to release “Detox” for you to cleanse the ears of his audience Dr. Dre offers emotions on this track that look like rare considering the entire world of hip-hop is full of the “popular” of your masses! As if an subterranean artist, he allows the heart of his voice for you to break the concrete cage of his personal views.

  5. Spätné upozornenie: uaOUMnMp
  6. Spätné upozornenie: xcaibhTV
  7. Spätné upozornenie: sQPNLTEN
  8. Spätné upozornenie: beats for cheap
  9. Spätné upozornenie: custom beats by dre
  10. Spätné upozornenie: scam web hosting

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *