1. Leti anjel s nadielkou pritom vrti prdielkou, leti, leti hadaj kam k dobrym ludom, predsa k Vam. Stastne a Vesele Vianoce
 2. Na jedlicke sviecky svietiav jasliach lezi bozie dieta. Nech vas jeho laska hreje,ziari i v tmach beznadeje. do srdc, dusi vsich vlozi radost, stastie pokoj bozi praje……
 3. Leti k tebe darcek z neba,je v nom co ti treba,stastie,pokoj,laska a neha.Jezisko ma rad aj teba.Krasne Vianoce

tumblr_mc7vwlwfRh1rimjabo1_500

 1. Nech vianocny zvonncek ti stastim zvoni, nech vianocny cas sa v lasku zmeni a tak krasne ako sa hviezda ligoce tak nadherne a tajomne ti prajem Vianoce
 2. Keď vonku zvonia zvončeky, keď ľudia kradnú stromčeky, keď v Tescu kapra kúpiš si, keď doma nôž už brúsiš si a koňak z očí ligoce, prajeme Vám veselé Vianoce.
 3. Nech sa starosť všetka zruší, nech zavládne pokoj v duši, čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí.
 4. Keď zasadnete spolu k štedrovečernému stolu, nech Vám všetkým srdcia vedno, bijú ako srdce jedno, v ktorom jedna túžba rastie: láska, pokoj, radosť, šťastie.
 5. Posielam ti anjela,aby ta chranil,posielam ti lasku,ktorej veris,posielam tiplamienoknech ti v srdci blikoce a prajem ti tie najkrajsie Vianoce!
 6. tumblr_mfjeinfl3Q1rjxfbno1_r1_500
 7. Somarik sa niekde sklatil.Jezisko nam darcek stratil.Anjelik sa niekde tuli,certik zase travu huli.Vianoce si zachranime borovicku napalime.Stastne a Vesele…
 8. Tak ako za oknom sniežik padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá. Zabudni na všetky starosti a preži Vianoce v šťastí a radosti.
 9. Keď príde v noci za tebou starý chlap s bielou bradou v červenom kabáte a bude ťa pchať do vreca, tak sa neboj. Písala som Ježiškovi, že ťa xcem pod stromček!
 10. V izbičke za oknom niečo sa chysta, stromček uz svieti radosť je ista, do tichej noci vtáčiky spievajú, pokojné Vianoce tak svetu želajú.
 11. Ohen v krbe tisko praska v srdciach vladne pokoj laska uz sa stromcek ligoce prajem ti krasne vianoce
 12. V domceku za oknom nieco sa chysta. stromcek uz svieti radost je ista. do tichej noci vtaciky spievaju pokojne vianoce tak svetu zelaju. stastne a vesele vianocne sviatky praje…
 13. Prepac, ze som sa ti vyzvracal do cizmy,ale ten smrad sa nedal vydrzat.Tvoj Mikuláš
 14. Ked pride v noci za tebou velky chlap s bielou bradou a bude ta pchat do vreca,tak sa neboj,mozno niekto pisal Jeziskovi,ze ta chce pod stromcek.
 15. tumblr_mfjdq2Sz7K1rjxfbno1_r1_500
 16. Keď Boh otvoril okno na nebi, opýtal sa ma, aké je moje želanie na tieto sviatky, odpovedal som: Staraj sa v r.?06 o človeka, ktorý číta tieto riadky. Veselé Vianoce!
 17. Tak ako za oknom sniežik padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá. Zabudni na všetky starosti a preži Vianoce v šťastí a radosti. Šťastné sviatky praje …
 18. Ked udrie zvon zvestujuci prichod carokrasnych Vianoc,zabudni na starosti a prezivaj ich v radosti a slasti.Krasne Vianoce praje…
 19. Ked sa budes v noci bat,skus si nieco pekne priat.Tvoj anjelih o tom vie,sud piva Ti prinesie.Das si glga,pride slina,dojebes sa ako svina.PF 2006 zela…
 20. Ohen v krbe tisko praska,v srdciach vladne laska.Z oblohy sa sype sneh,vsade pocut stastny smiech.Uz sa stromcek ligoce zelam stastne Vianoce.
 21. V izbicke za oknom nico sa chysta,stromcek uz sviti radost je ista.Co tichej noci vtaciky spievaju pokojne Vianoce,tak Vam zelaju…
 22. Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu šťastia do balíčka, hodne zdravia a šťastíčka.
 23. Nech tichá hudba veselosti Vám počas celých Vianoc znie,nech ten rok nastávajuci Vám pokoj,lásku,čtastie prinesie.
 24. Leti Jezisek s nadilkou,vrti pri tom prdelkou,zizen ma pry jako tram,leti,leti primo k Vam.Pokud cekas nadilku,nech za oknem lahvinku.
 25. Krasne sviatky vianocne,nech Vam prinesu chvile radostne.V novom roku lasku,svornost,sexualnu sviezost a vsetkeho hojnost…
 26. Uz nastal ten cas Vianocneho ihlicia…Cas nachystat stromcek…Cas kedy si navzajom darujeme to najlepsie,co je v nas -lasku a pohodu…
 27. Radost a stastie,krasu a nehu,nech Ti prinesie vianocny sen.Posielam Ti ho po vlockach,zachyt ho v dlaniach v tento zazracny den…
 28. Vážený zákazník, stali ste sa výhercom našej súťaže „Vianočné ozdoby“.Naša vizážistka už je na ceste, aby Vám vlastnoručne ozdobila gule.
 29. Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska.Už sa stromček ligoce, prajeme Vám krásne Vianoce.
 30. tumblr_mehmpiEGlS1r5jz0so1_500
 31. Želám Ti šťastné a veselé Vianoce plné radosti, rodinnej pohody, šťastia, zdravia, lásky a samozrejme veľa darčekov.
 32. Oheň v krbe tíško praská, v očiach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne a šťastné Vianoce.
 33. Nezabudni, že sa Ježiško narodil v chlieve, takže sa vykašli na vianočné upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma.
 34. Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.
 35. Zvončeky už zvonia, ihličie nám vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.
 36. Letí k tebe darček z neba, je v ňom všetko, čo ti treba, šťastie, pokoj, láska, neha, Ježiško má rád aj teba, každú slznú kvapôčku, premení ti na vločku.
 37. Vianoce lásky a pokoja, nech každú tvoju bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrému stolu.
 38. Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k vám letí. A keď rozžiaria sa vaše tváre by hojnosti ste mali stále.
 39. V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčiky spievajú, pokojné Vianoce tak svetu želajú.
 40. Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, prajem Ti zo srdca prekrásne Vianoce.
 41. Ahoj. Ja som, Ježiško! Bol si dobrý? Nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Netuneloval? Tak sa to už konečne nauč! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem!
 42. Miláčik, ešte 3-krát sa spolu vyspíme a sú tu Vianoce!
 43. K Vianociam si želám a) nič, b) nerob si škodu, c) nič si nezaslúžim. Správnu odpoveď mi pošli obratom. Tvoj Ježiško.
 44. Prosím o odrezanie spodných vetvičiek Vášho vianočného stromčeka, aby som si neodrel zadok, keď Vám prídem podeň na*rať. Váš Ježiško.
 45. Ak ťa raz v noci ukradne škaredý bradatý ujo nezľakni sa. Povedala som Ježiskovi, že ťa chcem pod stromček!
 46. Viem, že sa Ti budú ťažko čítať tieto riadky. Ver, že aj mne sa to ťažko píše, ale niekto Ti to povedať musí: Dedo Mráz neexistuje!
 47. Tu Betlehem. Pošlite nám prosím Vašu fotku. Ešte stále nemáme v kartotéke baranov zadok.
 48. Aké budú moje vianoce? Kapor na čierno, mama na mäkko a otec na mol.
 49. Želám ti pod stromček to, čo ty mne. Tak si to dobre rozmysli!
 50. Tie čižmy, čo si mi nechal pred dverami, mi sedia dobre. Vrelá vďaka. Tvoj Mikuláš.
 51. Ešte nie je neskoro. Môžeme to vyriešiť v kľude a zostať priateľmi. Inak ti urobím dosť veľké problémy. Bude neskoro, keď sa budeš dusiť. Tak zatiaľ, tvoj KAPOR.
 52. Pošli svojim trom priateľom tieto tri kúzelné h*vná @ @ @ a šťastie ťa neminie. Ak to neurobíš, nájdeš štvrté h*vno pod stromčekom!
 53. Prepáč, že som sa ti vyzvracal do čižmy, ale ten smrad sa nedal vydržať. Tvoj Mikuláš.
 54. Zvonceky uz zvonia a ihlicie vonia, svetlo sviecok mihotave, Vianoce k nam prisli prave. Preto sviatky krasne majte, v pohode ich prezivajte.
 55. Leti anjel s nadielkou, pritom vrti prdelkou. Leti, leti, hadaj kam? K dobrým ludom, predsa k vam.
 56. Krasne Vianoce chcem vam priat, aby mal clovek cloveka rad, aby jeden druhemu viac stastia prial, aby ten Novy rok za to stal.
 57. Ekologická výzva! Nekupuj zivy vianocny stromcek! Daj si do izby policajta, je zeleny, ma hviezdicky a visia mu gule. Ak zozenies dopravaka bude Ti aj svietit!
 58. Cingi lingi, bum, zaznel zlatý zvon. Čo Ježiško nadelí, šepkajú si anjeli. Všetko najlepšie k prežitiu vianočných sviatkov želá …
 59. Fujavicu šťastia , víchricu pohody , závej radosti , len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v Novom roku praje …
 60. Je čas šťastia, veselosti, každý pieseň spieva. Nech vo Vašej domácnosti sa radosť rozlieva.
 61. Ježiškove ručičky nech Vás žehnajú, Ježiškova Matička nech Vám pomáha. Anjeli z neba nech Vám spievajú a požehnané Vianoce a šťastlivý Nový rok nech Vám zaželajú.
 62. Kde sa vzal tu sa vzal, snehuliak tu ráno stál. priniesol nám balíčky, pre veľkých aj maličkých. stromček sa už ligoce, prajem ti šťastné Vianoce.
 63. Kde udrie zvon zvestujúci príchod čarokrásnych Vianoc zabudnite na starosti a celý nasledujúci rok prežite v radosti.
 64. Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, vtedy si na Teba spomeniem a zaprajem Veselé Vianoce a Šťastný Nový rok.
 65. Krásne a radostné Vianoce, nech lásky radosti i pohody je vždy dosť a v tom ďalšom roku nech úspech, šťastie a zdravie stáli vždy po Tvojom boku.
 66. Kristus náš Pán, ktorý ožiaril Betlehemskú noc svojím príchodom, nech aj Váš život osvetlí svetlom radosti, lásky a pokoja, to Vám zo srdca želá v tento sviatočný čas …
 67. Nech čaro Vianoc spríjemní chvíle pohody v kruhu Vašej rodiny. Nech nastávajúci rok prinesie Vám veľa zdravia, šťastia a splnenie aj tých najtajnejších želaní Vám praje…
 68. Nech dnes najkrajší zaznie zvonu hlas, v deň ktorý rozveselil Ježiško v každom z nás. Nech láska nás vždy krásne hreje a zdravie nech sa z lásky skveje. Taktiež pokoj v duši a v rodine o polnočnej hodine ti praje ….
 69. Nech chvíle lásky a pokoja, všetky bolesti vám zahoja. A tá láska so zdravím sa snúbia, na Vianoce majú byť šťastní všetci ľudia. Šťastné a Veselé Vianoce!
 70. tumblr_mdj9hyKvqS1rl0dl5o1_500
 71. Nech sa všetka starosť zruší, nech zavládne pokoj v duši, čo bolelo nech sa zhojí čo tešilo nech sa zdvojí, aby boli v Novom roku iba slzy šťastia v Tvojom oku.
 72. Nech Vám Vianoce prinesú radosť duše a nech je pre Vás posolstvo nebeského pokoja šťastím v nasledujúcom roku …
 73. Nech vianočný stromček svieti naozaj pre všetkých ľudí, nech žiari starým aj mladým. Nádherné Vianoce a krásny Nový rok praje …
 74. Nech Vás dary Božej milosti po celý rok chránia, nech Vám dá Boh šťastia a hojnosti v tento čas vianočný.
 75. Nech zvony zvonia a srdcia plesajú, nech sviece horia a čaše štrngajú. teraz keď ku šťastiu chýba len krok, prajem ti Veselé Vianoce a Šťastný Nový Rok.
 76. Nešťastným šťastíčko , chorým zdravíčko , chudobným konto mastné , rodičom deti šťastné , slepým svetlo , zamrznutým teplo a teplým aby to v hlave preplo… Požehnané a milostiplné Vianočné sviatky , radostný a pokojný nový rok Vám prajú…
 77. Oheň v krbe tíško praská, v našich srdciach je kľud a láska. Z oblohy sa sype sneh, vločky tančia v závejoch. Idú sviatky vznešené preto všetko dobré prajeme. Príjemné prežitie vianočných sviatkov praje …
 78. Prišiel som dnes medzi Vás ako dieťa, jeden z Vás. Príďte ku mne, volám Vás, som Váš priateľ, som Vás brat. Hlboké prežitie Ježišovej blízkosti a z toho plynúcu vianočnú radosť a pokoj praje …
 79. Radosť ktorú pocítili skromní pastieri, keď prišli pozdraviť Božie dieťa nech je aj Vašou radosťou a nevýslovným šťastím Vám praje …
 80. Sviatok narodenia Ježiša Krista nech je podnetom k oslave Boha aby ste našli pokoj duše. Prajem Vám aby ste s pomocou Božej milosti a pod ochranou Nebeskej Patrónky prežívali pokoj a radosť aj v tom nastávajúcom roku.
 81. Šťastie nech sa na Teba znesie ako vločky snehu, Nový rok nech Ti prinesie zdravie lásku, šťastie a nehu.
 82. Tak ako sa v piesni spieva: Narodil sa Kristus Pán, radujme sa, v srdci majme čistotu na pamiatku tohto zrodu, sme tiež potomkami kráľovského rodu. Prajem krásne prežitie týchto Vianočných sviatkov.
 83. Takto na diaľku hádžem pod Tvoj stromček všetko zdravie, šťastie a lásku sveta tak si to váž a ničím nepokaz. Pekné prežitie Vianočných sviatkov prajem.
 84. To nie je sen, to sa ti nezdá, z neba naozaj padá strieborná hviezda. Niečo si praj! Vianoce biele. Konečne sme sa už dočkali tej čarovnej chvíle.
 85. Túžim vianočný pokoj v sebe mať a všetkým ho rozdávať, lebo nám ho Ježiško prišiel dať. Zo všetkých darov volím vianočný pokoj. Požehnané vianočné sviatky Vám želá …
 86. V izbičke za oknom sa niečo chystá, stromček už svieti, radosť je istá. Do tichej noci anjeli spievajú, požehnané Vianoce celému svetu želajú a ja sa k nim svojim pozdravom pripájam.
 87. V tento krásny čas vianočný Ti želám aby boli všetky Tvoje dni požehnané láskou pokojom, zdravím a rodinnou harmóniou. Šťastný krok do Nového roku želá …
 88. Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih , aby sa Ti splnila túžba. Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje , nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje. Praje …
 89. Všade znie ozvena Vianočného ticha, odniekiaľ z tmy mráz do okien dýcha. Sviečka i prskavka v našich očiach žiari. Prišiel čas obrátiť list v starom kalendári. Krásne Vianoce a šťastný Nový Rok!
 90. Aby ste zvládli predvianočný zhon s ľahkosťou a v pohode, samotné Vianočné sviatky v radosti a pokoji a do nového roku všetko naj, naj, prajú…
 91. Aby boli Vianoce rozprávkové, dary srdečné, šťastie neodbytné, láska nekonečná, problémy vzdialené a budúcnosť skvelá nielen v roku 2007 praje…
 92. Až dohára sviečka tohtoročná a znie pieseň vianočná, nech Ježiško zavíta i k Vám a prinesie dary prekrásne: zdravie, lásku a porozumenie.
 93. Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý nový rok prajú…
 94. Hromadu darčekov, čo srdce pohladia, rodinu a priateľov, čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťastný nový rok.
 95. Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom letí. Od štedrého večera je už len krok, tak Vám želáme veselé Vianoce a šťastný Nový rok.
 96. Kapor je v mrazáku ,kaša sa varí , všetko mám na háku ,všetko sa darí ,stromček je v plamenoch,prekrásne svieti a všetky salonky pojedli deti , štastné a veselé praje…
 97. Keď k štedrovečernému stolu zasadneme, myslíme na tých, čo radi máme. Posielame anjela, aby vás chránil, posielame lásku, v ktorú veríme, posielame plamienok, nech vám v srdci blikoce a prajeme vám tie najkrajšie Vianoce.
 98. Keď sa už stromček ligoce a šťastie je len na krok, prajeme Vám krásne Vianoce a šťastný Nový rok.
 99. Keď Boh otvoril okno na nebi, opýtal sa ma: “Aké je tvoje vianočné prianie?” Odpovedal som: “Pane, prosím, staraj sa o rodinu, ktorá číta túto správu a daj jej zdravia a lásky po celý budúci rok.”
 100. Letia, letia hviezdy biele ako z čipiek tkané celé. Veľa ich je na stráni, chytíš, voda na dlani. Prekrásne Vianoce.
 101. Na Vianoce pokoj v duši, šťastie ktoré nič nezruší. V novom roku veľa sily, by ste zdraví dlho žili.
 102. Nad Betlehemom jasná hviezda, to prekrásne znamenie, príchod Svetla, lásky, šťastia, nositeľa nádeje. Krásne Vianoce a šťastný nový rok ti praje …
 103. Nadišiel krásny Vianočný čas, chceli by sme vám k nemu zaželať: Nech peniaze Vám dajú slobodu, láska domácu pohodu, zdravie radosť zo života a šťastie nech sa pri Vás denne motá.
 104. Pod stromček ti prajem aspoň 365 darčekov a v každom z nich jeden krásny a šťastný deň..
 105. Sane sa mi rozpadli , darčeky mi ukradli , anjeli sa niekde chúlia , čerti zase trávu húlia. Je to všetko na potvoru asi pôjdem na podporu. Tvoj Ježiško.
 106. Svetielko sa tíško blíži, všetkých ľudí zrazu zblíži. Úsmev sa v zápätí zjaví na každučkej jednej tvári a všetko sa ligoce! Prečo? Veď je to jasné – sú Vianoce.
 107. Šťastie , lásku , radosť a nehu nech prinesie Vám vianočný sen. Pozdrav Vám posielam po vločke snehu , chyťte ju do dlane v ten krásny deň. Všetkým praje…
 108. V nebíčku anjeli kľačia za nás, prosia. Krásny čas vianočný na Zem ľuďom nosia.
 109. Veselé sviatky vianočné , pekné cesty polnočné , na Vianoce veľký darček , na Silvestra pekný tanček , do muziky ľahký krok a šťastlivý nový rok prajú…
 110. Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu prajú …
 111. Za oknom vločka padá a zvonček cinká , zapáľte sviečku zľahka zľahulinka , v tú chvíľu láska a šťastie blikoce a my Vám prajeme šťastné Vianoce.
 112. Zatiaľ, čo si kľudne spal, Ježiško na okno zaklopal. Ozdobil vianočný stromček, podeň ti nadelil darček. Veselé Vianoce praje…
 113. Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny užite si spoločne, krásne sviatky vianočné a nech dlho prevláda novoročná nálada.
 114. Na Vianoce a v Novom roku vinšujeme vám nastokrát teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia, šťastia akurát, aby vás mal každý rád.
 115. Blaha, šťastia hodiny v kruhu svojej rodiny užite si spoločne! Krásne sviatky vianočné zo srdca všetkým želá rodina naša celá.
 116. Keď Tichá noc … zaznie sladko, sviečočky sa rozhoria, privítame Jezuliatko, srdcia sa nám otvoria. Nech aj u vás sa rozbúši každé srdce blažené, rozleje sa radosť v duši, starosti čo zaženie.
 117. Na jedličke sviečky svietia, v jasliach leží Božie dieťa. Nech vás jeho láska hreje, žiari i v tmách beznádeje, do sŕdc, duší vašich vloží radosť, šťastie, pokoj boží.
 118. V dolinách keď za večera zaznie zvonov hlas, z neba na zem keď pozerá prvej hviezdy jas, Vianoce sa u Vás slávia, aj my s prianím šťatia, zdravia, pozdravujeme Vás.
 119. Keď si zasadnete spolu k štedrovečernému stolu, nech Vám všetkým srdcia vedno bijú ako srdce jedno, v ktorom jedna túžba rastie: láska, pokoj, radosť, šťastie.
 120. Čas vianočný je tu opäť, vonku len sneh hustý nesmelo na dvere klope, musíme ho vpustiť. Priniesol nám radosť, lásku, tovar veľmi vzácny, má ho, zdá sa, plnú tašku, hoci nie je lacný.
 121. Biely sneh, na okne kvety mrazivé, všetky deti už túžia po zime. So zimou Vianoce prichádzajú, radosť do detských očí prinášajú. Prežite ich v kruhu blízkych duší, nech láska a spokojnosť zo všetkých srší.
 122. Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila. Ak dá človek viac čo v sebe skrýva. Ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz. Padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas. Tak prišla doba , keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!
 123. Za oknom vločka padá a zvonček cinká, zapáľte sviečku zľahka zľahulinka, v tú chvíľu láska a šťastie blikoce a my Vám prajeme šťastné Vianoce.
 124. Jedna vločka, druhá vločka, kto bol dobrý, ten sa dočká. Všetko sa už ligoce, hurá, idú Vianoce. Ježiškovi napíšem, nech ti splní každý sen.
 125. Nech pocit šťastia, radosti sa v dušiach vašich rozhostí, keď štedrý deň k vám zavíta. Nech láska v srdciach ukrytá sa mocným prúdom vyroní, keď stromček tíško zazvoní.
 126. Pod stromčekom dary, detská tvár už žiari, pod stromčekom balíčky pre veľkých i maličkých. Každý si v nich nájde radosť, šťastie, nádej.
 127. Na Vianoce vyber úsmev a rozdaj ho všetkým, dávaj si naň dobrý pozor, aby nebol riedky. Na Vianoce vyber lásku, každému daj trochu, nech nám nikdy nezovšednie, ani v Novom roku.
 128. Ježiškovi pošepnem nech Ti na Vianočný deň splní ten najtajnejší sen a na Silvestrovskú noc nech má takú moc, že vykúzli ti hoc šťastie a lásku na celučičký rok.
 129. Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša, to je mojim prianím.
 130. Tak ako za oknom sniežik padá, nech do tvojho srdiečka šťastie sadá. Zabudni na bolesť a starosti, preži Vianoce a nový rok v láske, šťastí a radosti.
 131. Vinšujeme vám na tieto sviatky ponajprv šťastie, zdravie, hojne božské požehnanie, na poli úrody, v stodole plnosť, v komore hojnosť, v pitvore svornosť, v izbe lásku, úprimnosť
 132. a na dietkach radosť, aby ste boli veselí, tak ako v nebi anjeli.
 133. Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len šťastie, zdravie a smiech. Vianoce plné lásky, pokoja, nech každú radosť znásobia. V kruhu najbližších tešte sa spolu, keď budete sadať k štedrovečernému stolu.
 134. Nech je veľa darčekov i pod tvojim stromčekom. V každom nech je ukrytý jeden z krásnych všedných dní. Ježiškovi pošepnem, nech ti vo vianočný deň splní každulinký sen a silvestrovská noc nech má takú moc, že vykúzli ti hoc šťastie a lásku po celučký rok.
 135. Veselé Vianoce prichádzam Vám priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten Nový rok za to stál.
 136. Tak ako za oknom sneh padá, nech na Váš stôl šťastie sadá. Zabudnite na starosti a bolesti a prežite Vianoce v láske a radosti.
 137. Blížia sa tie krásne chvíle vianočné, prežite ich v láske, šťastí, harmónii spoločne. Nie sú dôležité dary, ale v novom roku nech sa vám darí. Zdravie nech slúži k spokojnosti a dom aby ste mali vždy plný hostí.
 138. Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve, preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.
 139. Už sviatky lásky, pokoja zavítajú zas skoro k nám, pod stromčekom ľudia postoja, otvoria srdcia dokorán. Nech v dome vašom zavládne tiež radosť, že ste spolu, keď rodina si zasadne k štedrovečernému stolu.
 140. Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas vianočný, keď stromček sa ligoce prajeme Vám zo srdca prekrásne Vianoce.
 141. Keď sviece horia a čaše štrngajú a detičky navôkol radosťou plesajú, keď ku šťastiu chýba už len krok, prajem Vám krásne Vianoce a šťastný Nový rok.
 142. Prajeme Vám Vianoce krásne a keď sviečka na Nový rok zhasne, nech dobrý pocit Vám v srdci zostane, tiež šťastie a radosť, tá všetkým pristane.
 143. Na Vianoce krásny stromček, pod ním nech je veľký darček. Jedla, pitia, nech je dosť, všetkým doma pre radosť. V novom roku všetko dobré, zdravia, šťastia, lásky hodne.
 144. Tak ako za oknom sniežik padá, do Tvojho srdiečka nech štastie sada. Zabudni na bolesť, starosti a preži Vianoce v láske, šťastí, v radosti…
 145. Kapor je v mrazáku, kaša sa varí, všetko mam na haku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svieti a všetky salonky požrali deti..:)..Sťastné a veselé Vianoce vám/ti praje…
 146. Snehuliačik maličký, zatiaľ iba z mrazničky, prináša Vám správičku, prichystajte jedličku, aj koňaky vaječné a majte sa nielen v sviatky, majte sa báječne.
 147. EKOLOGICKA VYZVA! Nekupuj zivy vianocny stromcek! Daj si do izby policajta, je zeleny, ma hviezdicky a visia mu gule. Ak zozenies dopravaka bude Ti aj svietit!
 148. Keď uvidíte svoje sny kráčať v snehu a na srdiečkach pocítite nehu, keď snehová vločka zacengá Vám na nose, nech tíško znejú slová: Prajem Vám krásne Vanoce!
 149. Nech sa ti splnia tajné priania, anjeli nech tvoje cesty chránia a problémy nech sa od teba stratia. Krásne a veselé Vianoce…
 150. Oheň v krbe ticho praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Z oblohy sa sype sneh, všade počuť detský smiech. Už sa stromček ligoce, prajeme vám krásne Vianoce.
 151. Somárik sa niekde stratil, ježiško nám darček stratil, anjelik sa niekde túli, čertík zase trávu húli. Vianoce si zachránime, slivovice napálime. Veselé Vianoce praje …
 152. Sú tu zasa vianoce, jed vo mne len tak klokoce. Je to veľký zhon a stres, šlak ma trafí asi dnes. upratovať, variť, piecť a potom stále iba jesť. V noci volám na raty, žlčníkové zachvaty. stromček v plameňoch prekrásne nám žiari, ja sa asi nedožijem jari. Všetci na to iba kašlú, na rok si radšej hodím mašlu.
 153. Už sú tu Vianoce, darčeky nemám, po všetkých obchodoch o dušu behám. Zas som nič nekúpil nervy mám strašné, čo im dám pod stromček, nie je mi jasné. Zas som to nestihol, po byte snorím, aspoň vinš vianočný dnes večer stvorím. Želám vám všetkého, čo sa vám páči, aj jedla dobrého, čo hrdlo ráči. Veselé Vianoce a šťastlivý nový rok praje …
 154. Od rána sa ti snehuliak s poza okna rehoce, vykašli sa na neho a uži si Vianoce.
 155. Sú tu zasa vianoce, jed vo mne len tak klokoce. Je to veľký zhon a stres, šlak ma trafí asi dnes. upratovať, variť, piecť a potom stále iba jesť. V noci volám na raty, žlčníkové zachvaty. stromček v plameňoch prekrásne nám žiari, ja sa asi nedožijem jari. Všetci na to iba kašlú, na rok si radšej hodím mašlu.
 156. My sme malý vinšovníci Krista Pána milovníci .Čo nám dáte to si berieme a ďalej vinšovať ideme. Za koledy Ďakujeme
 157. Leti anjel s nadielkou,pritom vrti s prdelkou…Leti,leti, hadaj kam?K dobrym ludom,predsa k vam.Krasne Vianoce
 158. Vianoce sú tam, kde nikto neplače,Vianoce sú tam kde voňajú sladké koláče, Vianoce sú s tými, ktorých ľúbime s tými, na ktorých myslíme. Veselé Vianoce a šťastný nový rok praje…
 159. Čo pre mňa máš? Ježiško, Ježiško, čo tento rok pre mňa máš? Pretože si cnostne žil, po bordeloch nechodil, máš tu darček ohromný, Anču s tromi otvormi.
 160. Požičal som si milión, mal som darčekov kamión. Neplatil som splátky hneď, zobrali si všetko späť. Nezostal mi ani darček, zobrali mi aj môj domček. Neplatil som ani dane, zobrali mi snežné sane. Celý sa trasiem od chladu, soby mi umreli od hladu. V líščej nore žijem tíško, seriem na vás…! Ježiško.
 161. Na Vianoce darov veľa, kapra, čo kosti nemá. Potom dobrú pijatiku, po nej sex a erotiku. Na Silvestra fľašu stocku, všetko dobré v Novom roku.
 162. Nohy na stôl, ciga v hube, kapor už sa pečie v trúbe. Na koláče tečie slina, nalieva sa medovina. Kým ma vínko nemoce prajem Ti krásne Vianoce.
 163. Kuká na mňa kapor z vane, asi tuší čo sa stane. Zahnala som sa kladivom, krvavý je celý dom. Kapor sa rehoce. Prajem krásne Vianoce.
 164. Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plné hviezd. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, prajem Ti zo srdca prekrásne Vianoce.
 165. Keď vonku zvonia zvončeky, keď ľudia kradnú stromčeky, keď v Tescu kapra kúpiš a doma nože brúsiš a punč ti oči zligoce sú tu opät Vianoce. Šťastné a veselé praje…
 166. Na okno nám pekne mrázik kreslí, Vianoce k nám pokoj vniesli, pod stromček darček malý, nech Ti úsmev stále žiari. Veselé Vianoce praje…
 167. Keď Ti snehová vločka padne na noštek a ty pocítiš jej jemný božtek, usmej sa veď vieš, že niekto je pri Tebe a mysli na Teba. Veselé Vianoce Ti želá…
 168. Dneska je deň zázrakov, deň splnených želaní, sny čakajú v balíčkoch, previazané stužkami. Veselé Vianoce Ti želá…
 169. Dneska je deň zázrakov, deň splnených želaní, sny čakajú v balíčkoch, previazané stužkami. Veselé Vianoce Ti zela…
 170. Na okno nám mrázik kreslí, Vianoce k nám pokoj vniesli, pod stromčekom darček malý, nech Vám úsmev stále žiari.
 171. Sane sa mi rozpadli,darčeky mi ukradli.Anjeli sa niekde túlia,čerti zase trávu húlia.Všetko je to na potvoru,asi pôjdem na podporu. ,,Ježiško” Prajem krásne Vianoce…
 172. Tak ako za oknom sniežik padá,nech do Vášho srdiečka štastie sadá,zabudnite na bolest a starosti a prežite Vianoce i celý novy rok v láske a radosti:P
 173. Kapor mi zhorel, polievka sa varí, ďalší je v mrazáku, hmm, dnes sa mi darí.
 174. Všetko mám na háku,veď sú tu POKOJNÉ Vianoce, stromček je v plameňoch a tak krásne sa ligoce.
 175. Prajem aj Vám prekrásne Vianoce
 176. Prišla zas tu k nám zas naša krásna pani mráz priniesla nám sniežik biely a na voze košík hnedý a v košíku obálku a v obálke riekanku šťastne a veselé Vianoce praje…..
 177. Kapor je v mrazáku,kaša sa varí,všetko je na háku,všetko sa darí.Stromček je v plameňoch,prekrásne svietí a všetky salonky zožrali deti..:)..štastné a veselé Vianoce vám/ti prajem…
 178. Anjelíci z vločiek snehu robia bielu perinku, aby dobre zohrievala milú svätú rodinku. Najmä malého Ježiška uloženho v jasličkách, aby mu len sladké sníčky spočinuli na očkách. Pokojné a veselé sviatky prajú…
 179. Sladucke trubicky,oblatky v mede,nech miesto Jeziska nepride Dede,ku stolu hojnosti zvoncek ta zavola,nech stedry vecer nebude lumula,zelame stastia aj lasky vela,nech Vase Vianoce nebudu bukekela,nadherny stromcek,darceky skvele,nech nie su kulu,nech ich mas biele… Prajem Vam vsetkym zlaticka moje,Vesele Vianoce
 180. Strihal som zatacku, darceky su na sra*ku, sane sa mi na bok zvrhli, a soby mi v lese zdrhli. Sorry kamo asi je to velky sok, dnes to uz ale nestihnem tak mozno haha dalsi rok. Tvoj Jezisko
 181. Zapchajte komíny nepuste Santu použi cement alebo maltu poteš sa otvor si srdiečko darček ti prinesie jedine Ježiško! Veselé a požehnané Vianoce praje …
 182. Z oblohy sa sypú hviezdičky, počuť sú koledy v diali… zvestuje anjel maličký , nech splní sa všetko čo k Vianociam ste si priali. Prekrásne Vianoce nech Vám vykúzlia šťastie, lásku, úsmev na tvári a nech sa v Novom roku všetko vydarí. Všetko krásne Vám všetkým z celého srdca praje…
 183. Nohy na stôl, ciga v hube, kapor sa už pečie v trúbe. Na koláče tečie slina, nalieva sa medovina. Tak kým ma vínko nemoce prajem Ti krásne Vianoce!

Kľudne pridajte do komentára ďalšie, určite to poteší :)

 

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.