Povesti o novej generácií tabletu Apple je toľko, že je pre nich ťažké držať krok. Ale majte na pamäti, že niektoré z nich sú vycucané z prsta a nemôžete nájsť potvrdenie ich skutočnosti, že niektoré z nich treba prijať jedným uchom dnu a druhým von. Sú ale aj tie, na ktoré stojí sa bližšie pozrieť, aj keď sa možno ukážu ako nepravdivé.

Podľa ponuky DigiTimes bude Apple na budúci rok zahŕňať tri modely iPad – iPad 2, iPad 3 a jeho high-end verziu. Jeden z anonymných zamestnancov dodávateľa batérií pre Apple nedávno poukázal na to, že aj Apple nový Tablet PC bude vybavený batériou s kapacitou 14.000 mAh, 6500 mAh oproti iPad 2. Čo je velmi pôsobivá hoddnota. Ipad 3 by tak mal mať až dvojnásobnú životnosť batérie?

iPad 3bude pravdepodobne zverejnený v prvom štvrťroku 2012. Okrem väčšej kapacity batérie, bude ponúkať vrátane displeja s rozlíšením 2048 × 1536 pixelov s LED podsvietením a snáď aj s procesorom quad-core A6.

Sme zvedaví, čo očakávate od Ipad 3 – čo by ste chceli, aby bolo jeho súčasťou? Sme radi, že budeme poznať váš názor na túto tému, a čoskoro sa uvidíme, kto mal pravdu.

Zdroj: www.tabletowo.pl

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.