Hudba

Vianočne rozprávky

Vianočne rozprávky

Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise / Madagascar Penguins in a Christmas Caper, The

Tak ako všetky tvory na celom svete, aj zvieratká v New Yorkskej zoo sa chystajú na Vianoce. Avšak nie všetci majú to šťastie, že ich môžu tráviť so svojimi nabližšími. Veľký ľadový medveď je úplne sám a to z neho robí najnešťastnejšie zvieratko v celej zoo. Jeho smútok si však všimne jeden zo štvorice bláznivých tučniakov, ktorý sa rozhodne, že to len tak nenechá a vyberie sa do veľkého mesta, aby pre smutného medvedieho kamoša kúpil nejaký vianočný darček. Ako to však už vo veľkom meste chodí, dostane sa celkom inde ako si naplánoval a tak na scénu nastupuje záchranné komando zyvšných tučniakov, ktorí sú pri zásahu zohratejší ako ktorýkoľvek útvar rýchleho nasadenia. V duchu hesla „Nikdy neplávaj sám“ sa vydávajú za záchranou svojho parťáka a veselých Vianoc v zoo v Central Parku.

[blue]STIAHNUŤ ROZPRÁVKU[/blue]

[green]PREHRAŤ ROZPRÁVKU ONLINE[/green]

Doba ledová: Mamutí Vánoce / Ice Age: A Mammoth Christmas

Prehistorickí hrdinovia z dávnej doby ľadovej prichádzajú, aby nám objasnili, ako to vlastne so Santa Clausom celé je. Keď starý známy nemotorný Sid nechtiac zničí Mannyho vzácnu vianočnú ozdobu, ocitne sa na na Santovom zozname spolu s inými „neposlušníkmi“. V obave z toho, že by ho tento rok Santa nenavštívil, sa spolu so svojimi vernými priateľmi Diegom, Mannym a s Ellie, vydáva na dlhú a zábavnú cestu na severný pól, aby dal celú situáciu do poriadku. Ako to však už Sid vie, svojou pochabosťou spôsobí ešte väčšiu katastrofu. Je teraz len na Mannym a jeho pravekej bande, aby spoločnými silami zachránili čo sa dá a dopriali Vianoce všetkým tvorom na celom svete.

[blue]STIAHNUŤ ROZPRÁVKU[/blue]

[green]PREHRAŤ ROZPRÁVKU ONLINE[/green]

Shrekovy Vánoce / Shrek the Halls

Vianoce a Štedrý večer, to sú dni, na ktoré sa vždy všetci tešia. Samozrejme všetci, okrem Shreka. Čo by však tento zelený neohrabanec nespravil pre svoju milovanú Fionu a ich tri roztomilé Shrečíčatká, pre ktoré to budú prvé Vianoce? Shrek ale o Vianociach nevie skoro nič a tak sa vedomosti o vianočných tradíciách a vianočnú náladu rozhodne načerpať od svojich podarených priateľov Oslíka, Perníčka, či Kocúra v čižmách. Každý z nich však má o Vianociach inú predstavu a tak sa Shrekove myšlienky o útulnej rodinnej oslave zmenia na hlučnú a divokú party, ktorá nedopadne najlepšie. Ale keďže sú tie Vianoce, na konci sa všetci plní radosti a lásky zídu pri vianočnom stromčeku a prežijú spolu tie najkrajšie sviatky.

[blue]STIAHNUŤ ROZPRÁVKU[/blue]

[green]PREHRAŤ ROZPRÁVKU ONLINE[/green]

 

 

 

24 thoughts on “Vianočne rozprávky

 1. Spätné upozornenie: tgvtfcerxwztyhbnjjni
 2. Spätné upozornenie: Track Bids
 3. Spätné upozornenie: Quibids.com
 4. Spätné upozornenie: sac louis vuitton
 5. Spätné upozornenie: quibids bid tracker
 6. Spätné upozornenie: celine bags
 7. Spätné upozornenie: qPYRLNlc
 8. Contrast “Compton” with your album’s previously released music „Swimming Pools (Drank)“ and „The Art work of Peer Pressure, “ where Kendrick climbed inside his head and asked everyone into the future with him, and the latest single’s immediacy will be clear. „Swimming Pools“ and „Peer Pressure“ did wonders best as bugged-out P. S. A raps in your mode of J. Cole’s I’m-a-nice-guy-anti-charm and Drake’s I’m-oh-so-conflicted smarm. „Compton“ is radio-single breezy yet boastful, and it still affords Kendrick the opportunity to dole out some of his rarefied type of lyricism. Detailing the socio-poltical origins of his hometown’s label of hip-hop, he raps: “We can all pick the rap artists involving NWA / America goal our rap market, it’s controversy and loathe / Harsh reality we’re in, made our music translate. ” That’s a fairly cogent explanation of hip-hop’s social importance even if it’s tagged „gangsta hip hop, “ and coming from your guy who scans as positive to the majority of listeners, it holds some additional weight.

 9. Unlike „The Recipe, “ which felt underwhelming on purpose, „Compton, “ is a suspenseful single containing no time to rest and ride-out. It finds Kendrick refusing to hedge his rapping with the expectations of radio, marching straight into the song and sounding honestly hungry: „This is king Kendrick Lamar / King Kendrick and I meant it, my point intended is usually raw / Fix the lenses, forensics would’ve told you Kendrick had killed it / Pretend it’s a massacre and the lots upon us / In addition to I mastered being the master and dodging the honor. “ Kendrick sounds self-assured, here. Like, he’s ready to stand when in front of everybody and puff his / her chest out.

 10. Spätné upozornenie: JzdBxhRp
 11. Spätné upozornenie: tAfYnROE
 12. Spätné upozornenie: LNCLSBAu
 13. Spätné upozornenie: TdSRBsNV
 14. Spätné upozornenie: nMfLdXMP
 15. Spätné upozornenie: beats solo black
 16. Spätné upozornenie: thepremierhost.com scam web host

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *