Ako v staršej verzi, končí hra divom sveta postaveným na úroveň 100. Div sveta nepôjde postaviť v klasickej vlastnej dedine, ale len v jednej z 13 dedín starého národu Natarov.

Všetky jednotky ktoré sú v tejto dedine, jedia len polovicu obilia než obvykle. V týchto dedinách bude možné postaviť nové budovy a to veľký sklad a veľkú sýpku (3 krát väčšiu než klasicky). Aby zostalo napätie nebude možnosť v tejto dedine používať funkcie so zlatkami „okamžite dostavať budovy“ a „NPC obchodník“.

Hovorí sa, že tieto dediny ktoré záhadne potlačujú hlad, sú prekliate a priťahujú národ Natarov. Čím väčšia uroveň Divu sveta tým silnejšie sú útoky od Natarov.

Konkrétne, každú piatu úroveň (5,10,15,…) príde útok od Natarov, od úrovne 95 každú úroveň. Dedina, ktorá vedie v rebricku Divu sveta bude napadnutá väčšou armádou, všeobecne platí čím väčšia úroveň tým väčšia armáda. K tomu je zabudovaný náhodný generátor, aby tie útoky neboli rovnaké. Kedy presne dorazia Natari do dediny bude na minútu presne oznámené v štatistikách Divu sveta. Len pre porovnanie, uroveň 100 stoji 1.000.000 surovín od každej, čo znamená, že sa nezaobídete bez tých väčších skladov.

Kedy presne toto nastane, bude oznámené predčasne vždy v hre!

travianDediny sa dajú prebrať ako každá iná dedina, pod podmienkou ale, že Div sveta bude zbúraný na úroveň 0 (a pokiaľ niekto postaví aj rezidenciu alebo palác, tak tiež musí byť zbúraný)
Taktiež Natari môžu dedinu prebrať späť.
Div sveta nezvyšuje loajalitu dediny.
Div sveta nedáva žiadne kultúrne body.
Týchto 5 dedín nemôže byť vyhlásených za hlavnú dedinu.

Tak snáď som na nič nezabudol

Edit: toto platí pre speed server v Nemecku, čo znamená, že počet dedín 5 nemusí byť potom rovnaký, a pretože je to novinka, musí sa to vyskúšať, takže zmeny možno budú nech sa týkajú čohokoľvek.

1. V prvej časti sú dediny na prebranie od Natarov, čo sa robí ako s každou inou dedinou senátorom/náčelníkom/vodcom
2. Po prebraní týchto dedín máte pár tyždňov čas na stavanie budov v tejto dedine (div sveta zatiaľ nejde stavať)
3. Po pár týždňoch budú pridané daľšie dediny Natarov, kde budú stavebné plány potrebné pre stavbu divu sveta
4. K získaniu stavebného plánu potrebujete mať:
– v niektorej z dedín postavenú pokladnicu na úroveň 10 (v hlavnej dedine a v dedine s divom sveta nejde postaviť) a nesmie v nej byť další stavebný plán
– z tejto dediny zaútočiť normálnym útokom vrátane hrdinu, zničiť pokladnicu a vyhrať boj (hrdina preberá plán)
5. K získaniu stavebného plánu od iného hráča platí rovnako ako v bode 4.
6. Div sveta môžete stavať do úrovne 50 s jedným stavebným plánom.
7. Pre stavanie divu sveta nad úroveň 50 musí mať váš aliančný kolega tiež jeden stavebný plán (2 stavebné plány u jedného hráča platia pre neho ako jeden)
8. Tip: môžete mať 2 stavebné plány a tým máte istotu, že pokiaľ vám bude zobraný jeden z nich, budete môcť pokračovať v stavbe
9. Pokiaľ vám bude zobraný stavebný plán, rozostavaná úroveň divu sveta bude dostavaná ale dalšiu úroveň stavať nemôžete, musíte plán získať opäť

Info:
– Natarská dedina kde je stavebný plán sa dá prevziať.
– V dedine s divom sveta nie je funkčný NPC-obchodník a okamžite stavanie budov.
– Ďalšie informácie ako prebrať, koľko k tomu čoho potrebujete je na Vás si to zistiť, nechcem tu kaziť hru hráčom ktorí majú radi prekvapenia a vedia používať špehov.

Dodatok:
– hlavnú dedinu Natarov nejde prebrať
– jednotky v natarskej dedine spotrebúvajú polovicu obilia
– natarskú dedinu nemôžte nastaviť ako hlavnú dedinu

Pre postavenie veľkej sýpky a skladu bola požiadavka div sveta na úroveň 1. Keďže sa mení cieľ s tým, že bude pridaný stavebný plán, meníme požiadavku na postavenie veľkej sýpky/skladu na:
-div sveta úroveň 0
-malá sýpka/sklad na úroveň 20

Posledná zmena sa opäť čoskoro zmení a to, že veľká sýpka/sklad bude mať tieto požiadavky:
– div sveta úroveň 0 (natarská dedina má div sveta s úrovňou 0)
– hlavná budova úroveň 10

Keďže sa neustále zhromažďujú dotazy ohľadne zlatiek, ktoré ostanú ku koncu servera, pokusím sa vysvetliť ako zlatky prevediete inde.

Po postavení divu sveta a ukončenia serveru dostanete v hre správu a e-mail na registracný e-mail. Budete v nej mať odkaz na kupón, ktorý môžete uplatniť na inom serveri, alebo počkať až spustíme ukončený server a tam ten kupón uplatniť. Alebo môžete odkaz schovať a použiť ho kedykoľvek neskôr.

Verím, že týmto sú dohady o zlatkách vysvetlené.

S pozdravom,
Admin

zdroj: www .travian .sk

11 thoughts to “Travian – koniec hry Natary

 • Pingback: how to win on quibids

 • Pingback: How To Win Quibids Penny Auctions

 • monster beats outlet

  Beats By Dre are created by Beats electronics which ended up being founded in 2006 to be a partnership between music mogul Jimmy Iovine and Hip hop legend Dr. Dre. The company’s headphones have quickly become the cans of choice intended for audiophiles and professional creating artists alike.

  Odpovedať
 • cheap beats pro

  The custom headphones full price for $249. 99, which is $150 a lot less than the custom beats. Having used both headphones, I can tell you that we much prefer the Beats Mixr here as it not solely costs less, but it offers more versatility versus custom beats by dre.

  Odpovedať
 • casque monster beats

  In celebration of this FIFA 12 release, EA Sports includes Dr. Dre brand headphones inside its VIP package, and sends them out there to Lil Wayne, Drake, and others.

  Odpovedať
 • Pingback: beats for cheap

 • Pingback: iiCRQYrc

 • Pingback: tHeDbbrr

 • Pingback: CqVmqDZP

 • Pingback: Beats Solo Headphones

 • Pingback: beats studio

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.