SMS 1: Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

SMS 2: Hviezda na nebi svieti a deň za dňom letí. Do konca roka je už len krok, tak Ti želám šťastný a krásny novy rok…

SMS 3: Nech zvony zvonia, nech sviece horia a čase cinkajú. Teraz keď ku šťastiu je len krok želám pekný Silvester a šťastný novy rok…

SMS 4: Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré – a šťastný nový rok!

SMS5: Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný novy rok….

SMS 6: Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

SMS 7: V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.

SMS 8: Ďalší nový rok je tu zas o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát, nech stále má Ťa niekto rád.

SMS 9: V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8.760 hodín bez starostí, 525.600 minút zdravia a 31.536.000 sekúnd lásky.

SMS 10: Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný doma spokojný život v ňom.

SMS 11: Keď sa budeš v noci báť, skús si niečo pekné priať. Tvoj anjelik o tom vie, sud piva Ti prinesie. Dáš si glga, príde slina, nadrbeš sa ako sviňa. PF 200X

SMS 12: Šťastný nový rok 2009, veľa lásky, zdravia, splnených snov a pracovných úspechov Ti zo srdca želá ..

SMS 13: V Novom roku prajem 53 týždňov pohody, 365dni šťastia, 8760 hodín bezstarosti, 525 600 minút zdravia a 31 536 000 sekúnd lásky želá …

SMS 14: Nový rok nech je plný šťastia, zdravia, dobrých ľudí. Ráno nech Ťa láska budí, nech je s Tebou koho ľúbiš, maj vždy všetko, po čom túžiš.

SMS 15: Vinšujem vám všetko šťastie v deň roku nového, nech vás pán boh ochraňuje od všetkého smutného. Vinšujem vám nový rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť a všetkého hojnosť. V novom roku všetci svorne nažívajme vospolok, tak nám bude i v trápení požehnaný každý krok.

960x640_ukrashenie-novyij-god

SMS 16: Za dvermi je Nový rok, chutné jedlo, dobrý mok. Dobrú zábavu si prajme, na alkohol pozor dajme. Radosti veľa majme, všetkému zlému na frak dajme. šťastný Nový rok …

SMS 17: Kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky želá v Novom roku

SMS 18: Nech Vás Pán Boh dobrotivý v tomto roku novom živí, dá Vám zdravia, šťastia veľa. To vám všetkým vrúcne želá a na Vás si spomína celá naša rodina.

SMS 19: V nebíčku anjeli kľačia za nás, prosia. Krásny čas vianočný na Zem ľuďom nosia. Nech tichá hudba veselosti Ti počas celých Vianoc znie, nech ten rok nastávajúci Ti pokoj, zdravie, šťastie a lásku prinesie!

SMS 20: Do noveho roku prajem 12 mesiacov bez choroby, 53 tyzdnov šťastia, 365 dni bez starosti, 8760 hodin lasky, 525600 minut pohody, 31536000 sekund jedinecnych chvil…..

SMS 21: Na vianoce,ked svet stichne,nech ti bozie dieta vdychne pokoj,radost,lasku a silu.nielen v tuto svatu chvilu,ale taktiez v novom roku,nech ta vedie v kazdom kroku.

SMS 22: Vianoce su sviatky radosti a pokoja,nech vase bolesti sa zahoja.S malym Jeziskom teste sa spolu,ked zasadnete k stedrovecernemu stolu.Ticho sa v dialke mihoce,ku stastiu je len krok a my Vam zelame vesele Vianoce a Stastny Novy rok.

SMS 23: Na vianoce ako treba,nech najdete poklad z neba.Pokoj,lasku v hojnosti dni prezite v radosti.Zdravie,stastie este k tomu nech pridu aj do vasho domu.Na novy rok spravny krok a usmev po cely rok.

SMS 24: Do Nového roku Ti prajem 12 mesiacov bez nemoci, 52 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8 760 hodín bez hádok, 525 600 minút sexu a 31 536 000 sekúnd lásky.

SMS 25: Veselé vianoce ti chcem priať, aby človek človeka mal rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby nový rok za niečo stál.

SMS 26: Pretože ste celý rok hnevali, tak nielenže nedostanete žiadnu nádielku, ale príde si pre vás čert. Prosím, rozlúčte sa s rodinou.

SMS 27: Na naše príbytky už padla tichá noc a niekde v diaľke zrodila sa hviezda. Aby Vás tento rok to vianočné svetlo zdravých a plných lásky stretlo. Aby to nebol sen a nech sa Vám to nezdá! Nech celý rok Vám láska príde na pomoc!

SMS 28: Silvestrovsky pripitok nech Ti je na uzitok,nech sa smutky,trapenia na radosti premenia.Nech Ta bolest nezrani,to je mojim zelanim.Stasny Novy Rok.

SMS 29: Ked ti snehova vlocka padne na noztek a ty pocitis jej jemny boztek usmievaj sa do neba ved vies ze niekde tam som ja a myslim na teba stastny novy rok

SMS 30: Leti k tebe darcek z neba je v nom vsetko co ti treba stastie pokoj laska neha jezisko ma rad aj teba vesele vianoce a stastny novy rok

SMS 31: Ked sa stromcek ligoce a k veceri je iba krok,zelam Ti pozehnane vianoce a stastny Novy rok…

SMS 32: Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré – a šťastný Nový rok!

SMS 33: Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do Nového roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

SMS 34: Hviezda na nebi svieti a den za dnom leti.Do konca roka je uz len krok,tak Ti zelam stastny a krasny Novy rok…

SMS 35: Ked sa vsetko ligoce a ku stastiu je len krok,prajeme Vam vesele Vianoce a stastny Novy rok…

SMS 36: Na Vianoce a v Novom roku lásku, šťastie na každom kroku, úspechu a zdravia veľa Ti z úprimného srdca želá…

SMS 37: Prajem Ti krasne Vianoce a do roku 2012 Ti zelam 12 mesiacov zdravia, 53 tyzdnov pohody, 365 dni stastia, 8760 hodin uspech a 525600 minut lasky a sexu.Nech ti radost ziari z oci celucicky rok a nech stastie sprevadza kazdy den tvoj krok. Zelam ti vesele vianoce a stastny Novy rok.

SMS 38: Na vŕbovom prútí vtáčik šteboce, želám ti veselé Vianoce. Pod stromčekom darov dosti, kapra, čo má málo kostí. Na Silvestra fľašu štoku, veľa šťastia v novom roku…

SMS 39: Veselé Vianoce prichádzam ti priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac štastia prial, aby ten Nový rok za to stál.

SMS 40: Šťastie Zdravie vinšujeme , aby ste Nám zdravý boli ! a na rok sa polepšili!!!

SMS 41: Nech Eset-áci od vás vírusy odnesú, Keylogery nech stratia Vašu IP adresu. Vysoký takt , nízka teplota, pre procesor rozhodujúci fakt. Počas celého roku všetko dobre praje…

23 thoughts to “Novoročné SMS – Silvester

 • seo tools

  Novoročné SMS – Silvester | Matúš Trtík Blog & Galérka

 • hermes bags

  Novoročné SMS – Silvester | Matúš Trtík Blog & Galérka

 • red bottom shoes

  Novoročné SMS – Silvester | Matúš Trtík Blog & Galérka

 • miu miu

  Novoročné SMS – Silvester | Matúš Trtík Blog & Galérka

 • Pingback: WzZrQalX

 • monster beats tour

  In celebration of your FIFA 12 release, EA Sports includes Medical professional. Dre brand headphones throughout its VIP package, and sends them out to Lil Wayne, Drake, and others.

 • dr dre beats uk

  “It may not be no problem finding these products in a mainstream environment-either you should know what you need, or you have to speak with someone who is on the market, ” said Wendy Fritz, senior vice president of merchandising for mobility pertaining to Best Buy. “What we’re trying to state is ‘hey you can do this, ’ and when they come into the store our Azure Shirts can say ‘these are the few products you need to begin. ’”

 • beats by dre on sale

  Dr. Dre explained that when he’s done using the services of Kendrick Lamar and Slender Da Mobster he’ll be prepared for a break which will include spending more time along with his family.

 • Nieruchomosci Suwalki

  I drop a leave a response when I especially enjoy a article on a website or I have something to add to the discussion. Usually it is triggered by the passion displayed in the article I read. And after this post Novoročné SMS – Silvester | Matúš Trtík Blog & Galérka. I was moved enough to drop a leave a responsea response ;-) I actually do have a couple of questions for you if you tend not to mind. Is it just me or does it appear like a few of these responses look like they are left by brain dead folks? :-P And, if you are writing on other online social sites, I’d like to follow you. Could you list the complete urls of all your shared pages like your linkedin profile, Facebook page or twitter feed?

 • wywóz gruzu Sopot

  I drop a comment each time I appreciate a article on a website or I have something to valuable to contribute to the discussion. It’s a result of the fire displayed in the article I browsed. And on this post Novoročné SMS – Silvester | Matúš Trtík Blog & Galérka. I was actually moved enough to leave a thought ;) I do have 2 questions for you if it’s okay. Could it be only me or does it appear like a few of these remarks look like they are coming from brain dead visitors? :-P And, if you are posting at other sites, I would like to follow anything fresh you have to post. Could you make a list every one of your social sites like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?

 • Pingback: bBygphJR

 • Pingback: DgWDAaSE

 • Pingback: pTUWCGFj

 • Pingback: CcXcvmKO

 • Pingback: UgaylBvl

 • Pingback: Beats Solo HD Headphones

 • Pingback: Cheap Beats By Dre

 • Pingback: scam hosting thepremierhost.com

 • What is Phone Chat

  you will have an excellent weblog right here! would you wish to make some invite posts on my weblog?

 • Mieszkania Suwalki

  I almost never comment, but i did some searching and wound up here Novoročné SMS – Silvester | Matúš Trtík Blog & Galérka. And I actually do have a couple of questions for you if it’s allright. Is it simply me or does it look as if like some of the responses appear like left by brain dead visitors? :-P And, if you are writing at other social sites, I’d like to keep up with everything fresh you have to post. Could you make a list of the complete urls of all your shared sites like your twitter feed, Facebook page or linkedin profile?

 • zawieszki z drutu

  I seldom comment, but i did a few searching and wound up here Novoročné SMS – Silvester | Matúš Trtík Blog & Galérka. And I do have 2 questions for you if you usually do not mind. Is it simply me or does it look like a few of the remarks come across as if they are left by brain dead visitors? :-P And, if you are writing at additional sites, I would like to keep up with anything new you have to post. Would you list of every one of all your community sites like your Facebook page, twitter feed, or linkedin profile?

 • Majo Korenciak

  SMS 41, neuveritelny trapas

 • fefe

  SMS 1: Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

  SMS 2: Hviezda na nebi svieti a deň za dňom letí. Do konca roka je už len krok, tak Ti želám šťastný a krásny novy rok…

  SMS 3: Nech zvony zvonia, nech sviece horia a čase cinkajú. Teraz keď ku šťastiu je len krok želám pekný Silvester a šťastný novy rok…

  SMS 4: Keď tíško padá sneh a ku šťastiu chýba iba krok, prajem všetko dobré – a šťastný nový rok!

  SMS5: Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný novy rok….

  SMS 6: Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.

  SMS 7: V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.

  SMS 8: Ďalší nový rok je tu zas o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát,
  nech stále má Ťa niekto rád.

  SMS 9: V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8.760 hodín bez starostí, 525.600 minút zdravia a 31.536.000 sekúnd lásky.

  SMS 10: Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom
  a spokojný život v ňom.

  SMS 11: Keď sa budeš v noci báť, skús si niečo pekné priať. Tvoj anjelik o tom vie, sud piva Ti prinesie. Dáš si glga, príde slina, nadrbeš sa ako sviňa. PF 200X

  SMS 12: Šťastný nový rok 2009, veľa lásky, zdravia, splnených snov a pracovných úspechov Ti zo srdca želá ..

Comments are closed.