Travian tipy a triky

Travian

SK – Stránka samotnej hry kde sa zaregistrujete a vytvoríte si tak účet s ktorým už potom hráte.
Greasemonkey – Rozšírenie do Firefox-u ktoré umožňuje používať rôzne scripty napísané v jazyku JavaScript a tak upravovať obsah/zobrazenie stránky.
Userscript.org – Portál scriptov. Tu nájdeš veľký počet scriptov ktoré môžeš používať vďaka Greasemonkey.
Travian3 Beyond – all language – Script ktorý otvára nové možnosti zobrazenia obsahu v hre Travian. Rýchlejší prístup do kasární, stajne, tržnici a jej funkciám. Plus rôzne iné veci, skús a uvidíš sám. Veľmi užitočný script. Teraz vyšla nová verzia od Szabka. Povodná verzia je k dispozícii na stiahnutie tu. Travian3 Beyond – all language-old.
Previous version of the script „Travian3 Beyond – all language“ you can download here under the name Travian3 Beyond – all language-old.
Travian: Battle Analyse – Analýza súbojov. Zobrazuje podrobnejšie výsledky súbojov. Tiež užitočný script ak chcete mať lepší prehľad o súbojoch – výsledok strát na oboch stranách a ich celková hodnota.
Travian Task Queue – Script umožňujúci časovanie jednotlivých udalostí. Napr. postavenie/rozšírenie budovy, armády. Musíte byť ale online-prihlásený na stránke travian-u aby to fungovalo. Ale myslím si, že ale odporuje pravidlám hry Travian-u takže je to na svedomý každého hráča.
Travian: Hero Status – Script ktorý zobrazuje aktuálny počet bodov hrdinu. Body potrebné na ďalší level a rozdiel ktorý ho delí medzi vyšším levelom.

17 thoughts on “Travian

 1. Spätné upozornenie: tgvtfcerxwztyhbnjjni
 2. Spätné upozornenie: How to Win Quibids
 3. Spätné upozornenie: sac louis vuitton
 4. Spätné upozornenie: wow gold
 5. Spätné upozornenie: miu miu
 6. travian,Travian3 Beyond,travian beyond,online hra,hry,travian sk, www travian | Matúš Trtík Blog & Galérka

 7. Spätné upozornenie: WRbwEVwQ
 8. This is a really good read for me, Must admit that you are one of the best bloggers I ever saw.Thanks for posting this informative article.

 9. Spätné upozornenie: How to Win On Qubidz
 10. Spätné upozornenie: scam
 11. I think that you could do with some pics to drive the message home a little bit, but other than that, this is great blog. A great read. I will certainly be back.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *